EDUKACJA PRAWNA - edukacyjna kampania społeczna - ZACHOWEK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 października 2021

W ramach współpracy z POWIATEM RYBNICKIM w związku z realizacją zadania publicznego tj. prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej, zwracamy się z prośbą o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji o możliwości korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej/bezpłatnych porad obywatelskich przez mieszkańców POWIATU.   

Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej  oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnych porad prawnych, obywatelskich i mediacji prowadzone przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów Stowarzyszenia DOGMA, mieszczące się w Czerwionce Leszczyny i Rybniku (ul.3 MAJA 18) działają w TRYBIE STACJONARNYM.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na fb https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma oraz strony internetowej http://dogma.org.pl/

Zachowek